Open Air Music Fest Přeštěnice

Open Air Music Fest Přeštěnice je multižánrový festival, na který se můžete těšit 30. 6.- 1. 7. 2023. Koná se u obce Přeštěnice 5 km od Milevska na trase mezi Pískem a Táborem. Jeho historie začíná již v roce 2001. Během více jak dvacetileté historie si vybudoval pevné místo mezi nejznámějšími českými festivaly. O tom také svědčí jeho členství ve festivalové asociaci FESTAS (www.festas.cz). 21. ročník bude zaměřen na multižánrový program s nabídkou hudebních vystoupení (pop, rock, hip pop, rap) včetně doprovodného programu pro děti. Letos vystoupí například Mirai, Rybičky 48, Traktor, Wohnout, Poletíme? Raego, Cirk La Putyka, Na Stojáka a spousta dalších.

Během existence festivalu vystoupily tisíce hudebních skupin a umělců nejen z Čech, ale z celého světa. Například THE RASMUS (Finsko), DIE HAPPY a DONOTS (Německo), KARAMELO SANTO (Argentina), LED FARMERS (Irsko), VANILLA SKY (Itálie) nebo IYASA (Zimbabwe). Z české a slovenské scény například MAREK ZTRACENÝ, OLYMPIC, KRYŠTOF, CHINASKI, LUCIE BÍLÁ, ANETA LANGEROVÁ, EVA PILAROVÁ, RYBIČKY 48, DAVID KOLLER, MIG 21, IVAN MLÁDEK, WOHNOUT, BEN CRISTOVAO a spoustu dalších. Na festivalu také představil své knihy slavný americký spisovatel ROBERT FULGHUM.

Multižánrový festival nabídne celkem čtyři scény, na kterých kromě spousty hudebních skupin uvidí návštěvníci i divadelní a zábavná představení. Nedílnou součástí programu bude program pro děti, ve které se představí LolliPopz nebo Bibibum.

Vstupenky lze koupit na webu https://www.prestenice.cz/vstupenky. Spolu se vstupenkou je možné také nabít kredit pro bezhotovostní platbu na místě. Na vybraných předprodejních místech lze zakoupit speciální edici tištěných vstupenek